Svadobné obrúčky

Sme česká spoločnosť, ktorá pre vás ručne vyrába tradičné aj netradičné svadobné obrúčky.

Naše ručne brúsené a kované svadobné obrúčky sú vyrábané s láskou a starostlivosťou a kladieme dôraz na ich kvalitu a prevedenie, ktoré zaručuje pohodlné nosenie.

Vyrábame svadobné obrúčky na zákazku, ale máme aj svadobné obrúčky skladom 

Vyberte si z našej ponuky a my vám vyrobíme svadobné obrúčky na mieru presne podľa vašich rozmerov a parametrov. A ak sa vám nechce čakať? Vyberte si z našich obrúčok na sklade alebo využite našu expresnú výrobu snubných prsteňov.

Ako si vybrať svadobné obrúčky?

Túto otázku si často kladú snúbenci. Prvým krokom k výberu správnej svadobnej obrúčky je výber správneho materiálu. Existuje mnoho materiálov, z ktorých sa dajú vyrobiť snubné prstene.

Každý z nich má svoje silné a slabé stránky, ktoré treba zohľadniť. Niektoré materiály si vyžadujú špeciálnu starostlivosť, iné sú takmer bezúdržbové. Napríklad strieborné svadobné obrúčky si budú vyžadovať osobitnú starostlivosť, pretože striebro oxiduje a to spôsobuje jeho zafarbenie. Na druhej strane zlaté svadobné obrúčky sú náročnejšie na poškriabanie. Na niektoré materiály môžete byť alergickí. V takom prípade je lepšie vybrať si snubné prstene z hypoalergénneho titánu.

Preto ponúkame obrúčky z viacerých materiálov, aby si u nás mohol vybrať každý. 

U nás nájdete tieto svadobné obrúčky:

svadobné obrúčky z chirurgickej ocele

zlaté svadobné obrúčky

strieborné svadobné obrúčky

titánové svadobné obrúčky

damaškové prstene 

svadobné obrúčky kombinované zlato, striebro, oceľ, titán, damasteel

Kombinované svadobné obrúčky sú vhodné najmä pre tých z vás, ktorí sa nevedia rozhodnúť, ktorý materiál si vybrať, alebo znášajú na svojej koži len zlato, ale chceli by aj iný materiál. Tieto snubné prstene kombinujú vlastnosti jednotlivých materiálov, z ktorých sú vyrobené. Chirurgická oceľ, titán a damašková oceľ patria medzi pevnejšie materiály a prstene z nich sú odolnejšie voči poškriabaniu. Na druhej strane zlato dodáva prsteňom nádych luxusu.

Často sa stáva, že žena túži po zlate, zatiaľ čo muž by chcel odolnejší prsteň z chirurgickej ocele, titánu alebo damascénskej ocele. Alebo má jeden z partnerov alergiu a materiál, ktorý by si druhý želal, pre neho nie je vhodný. To sa dá vyriešiť tak, že si každý vyberie materiál, ktorý mu vyhovuje, ale povrchová úprava prsteňov bude rovnaká. Tým sa zabezpečí, že obidve obrúčky budú spolu ladiť a obaja snúbenci budú spokojní. Prípadne sa materiály skombinujú tak, aby sa obe obrúčky nakoniec zhodovali.

Vybrať si luxusné svadobné obrúčky alebo získať svadobné obrúčky lacno?

Ďalším kritériom výberu správnych snubných prsteňov je ich cena. Nie každý si môže dovoliť vynaložiť desaťtisíce na svadobné obrúčky. Niektorým postačia jednoduchšie obrúčky vyrobené z lacnejšieho, ale často odolnejšieho materiálu, ako sú svadobné obrúčky z chirurgickej ocele alebo titánu.

Naším želaním je, aby u nás našli vhodný prsteň nielen zákazníci, ktorí hľadajú luxusné snubné prstene, ale aj tí, ktorí hľadajú lacné snubné prstene.

Mať alebo nemať snubný prsteň s drahým kameňom?

S tým súvisí aj otázka výberu drahých kameňov, ktoré môžu zdobiť snubný prsteň. Do prsteňov možno zasadiť širokú škálu drahých kameňov a spojiť sa s ich krásnou, čistou energiou. To, samozrejme, zvyšuje ich cenu.

Niektorí ľudia dávajú prednosť honosným zdobeným prsteňom, iní sa uspokoja s jedným kameňom alebo diamantom a ďalší uprednostňujú jednoduché svadobné obrúčky bez akéhokoľvek zdobenia. Tu by ste si mali odpovedať aj na otázku, či plánujete svadobné obrúčky nosiť každý deň, alebo ste ochotní ich odložiť pri drsnejších prácach. Niektoré drahé kamene sú jemnejšie a pri hrubšom zaobchádzaní hrozí ich rozbitie. 

Aké zvoliť gravírovanie na svadobné obrúčky?

Aj pre obrúčky máme širokú ponuku možných gravírovaní. Dajte nám vedieť, že k sebe patríte, a nechajte si vygravírovať meno, dátum svadby, odtlačky prstov alebo symbol, ktorý vás spája.

Doživotný servis pre svadobné obrúčky

Na všetky obrúčky sa vzťahuje doživotný servis. Ak budete v budúcnosti potrebovať upraviť veľkosť alebo obnoviť štruktúru povrchu, napríklad odstrániť škrabance, môžete nás kedykoľvek kontaktovať.

Ako si môžem zmerať veľkosť prsteňa? 

Ak k nám nemôžete prísť na osobné stretnutie, na ktorom vám môžeme predstaviť vaše prstene a zmerať ich veľkosť, môžete vyskúšať naše meracie krúžky. Tie vám pomôžu určiť správnu veľkosť prsteňa. Ponúkame ich v rôznych šírkach, ktoré vám pomôžu určiť správnu veľkosť prsta.

Originálne svadobné obrúčky od spoločnosti Kredum Art

Veríme, že vás naše originálne snubné prstene očaria natoľko, že si ich vyberiete na vašu spoločnú cestu životom. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa výberu správnych svadobných obrúčok, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s výberom.

Ak túžite po úplne originálnej obrúčke, ktorú nemáme v ponuke, pošlite nám svoju predstavu. Ak to bude v našich silách, radi vám ju vyrobíme na mieru.

Nech vám naše svadobné obrúčky prinesú šťastie ♡

Rozbalit popisekSkrýt popisek
Na stránku
Zobrazit filtr
Zavřít filtr
Dostupnost
Materiál

Ozdoby
Zvolte velikost prstenu
Zvolte šířku
Zvolte tloušťku
Cenový filtr
Cena:
1 EUR
976 EUR

Nahliadnite do výroby snubných prsteňov

Prehrať video