Titanové snubné prstene

Titánové snubné prstene sú na trhu so svadobnými šperkami relatívnou novinkou. Lákajú nielen svojou nízkou váhou, ale tiež tým, že hypoalergénne. Titánové prstene nespôsobujú alergie, pretože neobsahujú nikel. Prstene z titánu sú naozaj ľahké, nebudete je na prsta skoro cítiť.

Titan je mimoriadne stály prvok, ktorý je hojne zastúpený v zemskej kôre. Symbolizuje tak spojenie so zemou. Vyznačuje sa charakteristickou šedou farbou. Pre výrobu snubných prsteňov používame titán označený ako GR2.

Titánové prstene a ich prednosti:

  • Nízka váha
  • Farebná stálosť
  • Vysoká odolnosť
  • Hypoalergénne kov, neobsahuje nikel

Titánové snubné aj zásnubné prstene vyrábame ručne

Naše ručné spracovanie dodáva prstienkom nevšedný, originálny a netradičný vzhľad. Popri klasických hladkých prsteňov Vám môžeme zhotoviť prsteň kovaný či brúsený. Naše titánové prstene sú vyrábané na zákazku podľa vašich zadaných parametrov. Niektoré titánové snubné prstene nájdete u nás tiež skladom. Veríme, že si u nás vyberiete aj pokiaľ zháňate titánový zásnubný prsteň.

Prstene vyrábame s láskou a starostlivosťou a dbáme na ich vysokú kvalitu a prevedenie zaručujúce komfortné nosenie. Prstene dobre padnú na prst a nikde netlačí.

Vyberte si povrchovú úpravu, drahý kameň alebo rytinu

Titánové prstene sú charakteristické svojou šedou farbou. Ak urobíme prstene matné, budú viac šedej, ak je urobíme lesklé, budú svetlejšie. Lesklé titánové prstene viac pripomínajú prstienky z chirurgickej ocele.

Do prstienkov je možné osadiť celú škálu drahých kameňov a prepojiť sa tak s ich krásnou čistou energiou. K dispozícii je tiež široká ponuka možného rytie na prsteň. Nechajte si vyryť vaše meno, dátum, odtlačky prstov či symbol, ktorý vás spája.

Škrabance vám opravíme zadarmo

Hoci patrí titán k odolnejším materiálom, aj napriek tomu môžu byť prstienky časom poškriabané. Toto poškodenie vám však v rámci doživotného servisu radi kedykoľvek opravíme.

S výberom vám pomôžeme

Veríme, že si z našej ponuky titánových prsteňov vyberiete. Ak si s výberom parametrov neviete rady, navštívte nášho pomocníka. Dozviete sa tu základné informácie, pomocou ktorých si budete môcť nakonfigurovať váš prsteň. Ak si prajete vyrobiť prsteň na mieru vašich konkrétnych predstáv, neváhajte nás kontaktovať. Spoločnými silami môže vzniknúť krásny osobitý prsteň, ktorý vás bude sprevádzať na vašej spoločnej ceste životom.

Ak hľadáte prstene, ktoré budú naozaj ľahké a odolné, potom budú pre Vás tieto nezvyčajné snubné prstene z titánu tou správnou voľbou. Nech Vás sprevádza na Vašej ceste životom a symbolizujú to hlboké puto, ktoré Vás spája.

 
 
 
 
 
Rozbalit popisekSkrýt popisek
Na stránku
Dostupnost
Materiál

Ozdoby
velikost prstenu
šířku
tloušťku
Cena:
83 EUR
479 EUR

Nahlédněte do výroby prstenů

Přehrát video

Kované opasky

Ručně vyráběné opaskové spony z nerezové oceli a damasteelu. Kvalitní kožené pásky pro každou příležitost.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.