Titánové svadobné obrúčky

Titánové svadobné obrúčky sú na trhu so svadobnými šperkami relatívnou novinkou. Priťahujú nielen svojou nízkou hmotnosťou, ale aj tým, že sú hypoalergénne. Titánové prstene nespôsobujú alergie, pretože neobsahujú nikel. Titánové obrúčky sú naozaj ľahké, na prste ich takmer neucítite.

Titán je mimoriadne stabilný prvok, ktorý sa hojne vyskytuje v zemskej kôre. Symbolizuje spojenie so zemou. Má charakteristickú sivú farbu. Na výrobu snubných prsteňov používame titán s označením GR2.  Požiadajte o prsteň na mieru alebo si vyberte z niekoľkých titánových svadobných obrúčok, ktoré sú teraz na sklade.

Titánové prstene a ich prednosti:

  • Nízka váha
  • Farebná stálosť
  • Vysoká odolnosť
  • Hypoalergénne kov, neobsahuje nikel

Titánové snubné aj zásnubné prstene vyrábame ručne

Naše ručné spracovanie dodáva prstienkom nevšedný, originálny a netradičný vzhľad. Popri klasických hladkých prsteňov Vám môžeme zhotoviť prsteň kovaný či brúsený. Naše titánové prstene sú vyrábané na zákazku podľa vašich zadaných parametrov. Niektoré titánové svadobé obrúčky nájdete u nás tiež skladom. Veríme, že si u nás vyberiete aj pokiaľ zháňate titánový zásnubný prsteň.

Prstene vyrábame s láskou a starostlivosťou a dbáme na ich vysokú kvalitu a prevedenie zaručujúce komfortné nosenie. Obrúčky dobre padnú na prst a nikde netlačí.

Vyberte si povrchovú úpravu, drahý kameň alebo rytinu

Titánové obrúčky sa vyznačujú sivou farbou. Ak obrúčky vytvoríme matné, budú sivejšie, ak ich vytvoríme lesklé, budú svetlejšie. Lesklé titánové obrúčky sa podobajú skôr obrúčkám z chirurgickej ocele.

Do prstienkov je možné osadiť celú škálu drahých kameňov a prepojiť sa tak s ich krásnou čistou energiou. K dispozícii je tiež široká ponuka možného rytie na prsteň. Nechajte si vyryť vaše meno, dátum, odtlačky prstov či symbol, ktorý vás spája.

Škrabance vám opravíme zadarmo

Hoci patrí titán k odolnejším materiálom, aj napriek tomu môžu byť prstienky časom poškriabané. Toto poškodenie vám však v rámci doživotného servisu radi kedykoľvek opravíme.

S výberom vám pomôžeme

Veríme, že si z našej ponuky titánových prsteňov vyberiete. Ak si s výberom parametrov neviete rady, navštívte nášho pomocníka. Dozviete sa tu základné informácie, pomocou ktorých si budete môcť nakonfigurovať váš prsteň. Ak si prajete vyrobiť prsteň na mieru vašich konkrétnych predstáv, neváhajte nás kontaktovať. Spoločnými silami môže vzniknúť krásny osobitý prsteň, ktorý vás bude sprevádzať na vašej spoločnej ceste životom.

Ak hľadáte obrúčky, ktoré budú naozaj ľahké a odolné, potom budú pre Vás tieto nezvyčajné snubné prstene z titánu tou správnou voľbou. Nech Vás sprevádza na Vašej ceste životom a symbolizujú to hlboké puto, ktoré Vás spája.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rozbalit popisekSkrýt popisek
Na stránku
Zobrazit filtr
Zavřít filtr
Dostupnost
Materiál

Ozdoby
Zvolte velikost prstenu
Zvolte šířku
Zvolte tloušťku
Cenový filtr
Cena:
125 EUR
451 EUR

Nahliadnite do výroby snubných prsteňov

Prehrať video