Objednejte se k nám na schůzku

17. 1. 2023
Vážení zákazníci,
 
na osobní schůzku se můžete objednat od pondělí do pátku, v čase od 9:00 do 16:00 hodin, nebo v sobotu od 8 do 13 hodin. 
Najdete nás na adrese T.G. Masaryka 318, Ostroměř. 
 
Na schůzku je potřeba se předem objednat, telefonicky na čísle 732 597 991 nebo e-mailem obchod@kredum.cz. V případě e-mailu prosíme také o zaslání telefoního čísla na Vás.
Schůzka obvykle trvá cca 1 hodinu. V případě závazné objednávky zálohu ani platbu předem na schůzce nevybíráme. 
 
Volné termíny v běžné pracovní době naleznete v kalendáři níže. Pozor je potřeba mít kalendář nastavený na týdení prohlížení. 
 
Kalendář je pouze orientační. Můžete zde vidět, kdy máme volno pro vaši případnou schůzku. Vyhovující termín nám prosím napište na náš e-mail nebo zavolejte a my Vám ho potvrdíme a zarezervujeme. 
 
Je také možné se domluvit na schůzce mimo běžnou pracovní dobu. V pracovním týdnu ráno mezi 6-9 hodinou a v podvečer mezi 16-19 hodinou, v sobotu od 13-17 hodin. Schůzky mimo běžnou otevírací dobu je třeba také objednat předem a jsou zpoplatněny 700 Kč za každou započatou hodinu.
 
K plynulému zajištění chodu firmy jsme schopni v pracovním týdnu denně vyřídit 3 schůzky. Více schůzek v jeden den je případně na domluvě.
 
Máte-li zájem o schůzku ON-LINE, kontaktujte nás a domluvíme se na vhodném čase a způsobu spojení.
 
Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou!
 
 
 
 

Nahliadnite do výroby snubných prsteňov

Prehrať video