KREDUM představuje svoji tvorbu

Dobrý den, jmenuji se Hynek Kalista a společně s kolegy ve firmě KREDUM CZ vyrábíme originální zakázkové snubní prsteny i další šperky.

Hynek Kalista

Má tvorba začala více či méně zdařilými pokusy o výrobu bižuterie a handmade výrobků, kterými jsem chtěl potěšit své blízké. Byly to různé netradiční dárky, které jim dělali radost a to mě podněcovalo k další tvorbě. Vyráběl jsem z kovu, dřeva, kamene, drahých kamenů, korálků,....

V roce 2008 jsem prvně zkusil nabídnout své výrobky k prodeji široké veřejnosti na internetovém portálu Fler. Se vzrůstajícím počtem objednávek jsem začal zkoušet nové výrobní postupy a výrobky se postupně vyvíjely.

Zlom nastal s prvními kovanými prsteny z vrstvené nerezové oceli damasteel, které se setkaly s velkým zájmem. Z počátku se jednalo o koníčka a přivýdělek, ale postupem času objem výroby narostl, až se stal hlavním zdrojem mé obživy. V červenci roku 2008 jsem odešel ze zaměstnání a založil si živnost.

Na podzim 2011 jsem se přesunul do městyse Pecka, kousek od Nové Paky. Spojil jsem zde síly s dalšími spolupracovníky a založil firmu KREDUM CZ, s.r.o.. Společnými silami se tak snažíme šířit naše výrobky do světa a přinášet radost více a více lidem.

Dalším milníkem je podzim roku 2020, kdy jsem se rozhodl firmu přesídlit do města Hořice, které je blíže Praze i Hradci Králové a nabízí nám možnost dalšího rozvoje. Šperky tu pro vás vyrábíme v prostorách postupně opravované prvorepublikové vilky. Zde vám rádi představíme naši tvorbu.

vila uprava mal

S radostí a láskou tu vyrábíme různé výrobky, které potěší jak ženy, tak i muže, a určitě se stanou hezkým dárkem k mnohým příležitostem. Naleznete u nás jednoduché kované šperky i šperky luxusní, osazené drahými kameny či doplněné různými ozdobami.

Hlavní důraz ale stále zůstává na zakázkové ruční výrobě snubních prstenů. Můžete volit mezi různými materiály jako je titan, nerezová ocel, vrstvená nerezová ocel damasteel, žluté, bílé či červené zlato, stříbro a mokume gane či různé kombinace kovů.

Prsteny můžeme osadit diamantem či jinými drahými kameny. Na Vaše přání je doplníme rytím, které jim dodá osobitý charakter. Hlavním rysem našich výrobků je ruční výroba bez šablon a přesných strojů, která dává našim šperkům osobité kouzlo nepravidelnosti. 

Věřím, že se Vám budou naše výrobky líbit a přinesou Vám do života více radosti, lásky, krásy a hravosti.

Pokud si nevyberete z naši nabídky a přáli byste si vyrobit šperk na míru podle Vašich představ, neváhejte nás kontaktovat. Věřím, že společnými silami může vzniknout krásný osobitý šperk, který potěší Vás i vaše blízké.

kredum návštěvka Libonicejpg

Zákaznický servis má na starosti Adéla Zvercová a Nikola Lukešová. Zahraniční obchod zajišťuje Klára Klátilová. Ve výrobě pracují Michaela Jezdinská, Ondřej Fenďa a Honza Král. Mezi výrobou a zákazníky přebíhá Jaroslav Pozner a o naše zázemí se stará pan Jarda Šturma.

Hynek Kalista – KREDUM CZ s.r.o. – The art of rings

Adéla ZvercováhynekIng. Klára Klátilovájanjaroslavkarolína kadečkovámichaelanikola Lukešová mondrej

Nahlédněte do výroby prstenů

Přehrát video

Logo

Rozklepni Eggive

a pod křehkou skořápkou najdi dárek
Logo