Kredum Art - šperky, které mají duši

Jsme malá česká firma, která pro Vás vyrábí tradiční i netradiční snubní prsteny, zásnubní prsteny a další originální šperky. Všechny šperky pro Vás vyrábíme ručně, bez použití šablon a přesných strojů, což jim dodává jejich osobité kouzlo. Zakládáme si na poctivém řemeslu, spolehlivé práci a ručním zpracování.
Každý šperk, který od nás dostanete, je unikát.
Jan Král
 
V čele našeho týmu stojí Jan Král, který převzal firmu na začátku září 2022 od původního majitele, který se rozhodl opustit šperkařinu a jít dál jiným směrem. V této firmě pracoval po mnoho let ve výrobě, může tedy pro Vás dál plnohodnotně vyrábět prsteny a mnohé další šperky, na které jste byli zvyklí a zároveň jim dodat i svůj vlastní osobitý rozměr.
Do stávající nabídky postupně přidáváme nové kousky, které, jak doufáme, najdou u Vás své místo.

Pro vás, jako zákazníky zaniklé společnosti Kredum CZ, s.r.o., se téměř nic nemění. Dál budeme poskytovat servis, na který jste byli zvyklí, a budeme se snažit, co nejvíce vyhovět vašim přáním.
 

Své výrobky tvoříme s radostí ...

Své výrobky tvoříme s radostí a láskou k naši práci. A protože každý z nás je jedinečný a upřednostňujeme různé styly, najdete u nás šperky z více materiálů. Můžete volit mezi hypoalergenním a lehkým titanem, houževnatou nerezovou ocelí, netradiční a krásnou damaškovou ocelí, případně zvolit některý z drahých kovů jako je žluté, bílé či červené zlato nebo stříbro. Ti, kteří se nemohou rozhodnout, mohou zvolit různé kombinace uvedených materiálů.
 

V jednoduchosti je krása, v luxusu požitek ...

Hlavní důraz ale stále zůstává na zakázkové ruční výrobě snubních prstenů. Najdete tu jednoduché kované prsteny i prsteny luxusní. Prsteny můžeme osadit diamantem či jiným drahým kamenem. Na vaše přání lze do prstenu vyrýt nápis, datum, otisky prstů či obrázek.
 

Snubní prsten Vám vyrobíme na míru ...

Věříme, že se Vám budou naše výrobky líbit a z nabídky si vyberete. Pokud ne, můžeme Vám zhotovit i šperk na přání. Máte-li tedy konkrétní představu, napište nám ji. Věříme, že společnými silami může vzniknout krásný netradiční šperk, který potěší Vás i Vaše blízké.

Veškeré výrobky balíme tak, aby byly co nejvíce chráněny při přepravě. V ceně je vždy dárková krabička, která se liší podle typu šperku. 

Tým Kredum Art

O Vaše objednávky se starají a osobními schůzkami Vás provedou Adéla Zvercová a Nikola Lukešová. Zahraniční obchod a sociální sítě má na starosti Klára Klátilová. Prstýnky a šperky z drahých kovů pro Vás vyrábí naše zlatnice Karolína Kadečková. Prstýnky a šperky z nerezu, titanu a damasteelu pro Vás kove Jan Král. Mezi výrobou a zákazníky přebíhá Jaroslav Pozner. A všichni dohromady se snažíme, aby pro Vás byly nákupy na našem eshopu příjemné a vždy jste se k nám rádi vraceli.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám je zodpovíme.
Uvítáme i Vaše podněty k naši práci, které nám pomohou vylepšit naše produkty a nabízené služby.
naš tým

Přejeme si, ať Vám naše výrobky přinesou do života více radosti, lásky, krásy a hravosti.

Kredum Art

Nahliadnite do výroby snubných prsteňov

Prehrať video