Kredum Art - šperky, které mají duši

Dobrý den, jmenuji se Jan Král a pod značkou Kredum Art nabízím originální zakázkové snubní prsteny, zásnubní prsteny a další netradiční šperky. Všechny šperky pro vás vyrábím ručně, bez použití šablon a přesných strojů, což jim dodává jejich osobité kouzlo. Zakládám si na poctivém řemeslu, spolehlivé práci a ručním zpracování.
Každý šperk, který ode mě dostanete, je unikát.
Jan Král
V září 2022 jsem navázal na činnost firmy KREDUM CZ, s.r.o., jejíž majitel se rozhodl opustit šperkařinu a jít dál jiným směrem. V této firmě jsem pracoval mnoho let ve výrobě, mohu tedy pro vás dál plnohodnotně vyrábět prsteny a mnohé další šperky, na které jste byli doposud zvyklí, a zároveň jim dodat i svůj vlastní osobitý rozměr. Plně věřím, že se mi podaří posunout výrobu zase o kousek dál a přivést na svět mnoho nových kousků, které, jak doufám, najdou u vás své místo.

Pro vás, jako zákazníky společnosti Kredum CZ, s.r.o., se téměř nic nemění. Dál budu poskytovat servis, na který jste byli zvyklí, a budu se snažit, co nejvíce vyhovět vašim přáním.
 

Své výrobky tvořím s radostí ...

Své výrobky tvořím s radostí a láskou ke své práci. A protože každý z nás je jedinečný a upřednostňujeme různé styly, najdete u mě šperky z více materiálů. Můžete volit mezi hypoalergenním titanem, houževnatou nerezovou ocelí, netradiční a krásnou damaškovou ocelí, případně zvolit některý z drahých kovů jako je žluté, bílé či červené zlato nebo stříbro. Ti, kteří se nemohou rozhodnout, mohou zvolit různé kombinace uvedených materiálů.
 

V jednoduchosti je krása, v luxusu požitek ...

Hlavní důraz ale stále zůstává na zakázkové ruční výrobě snubních prstenů. Najdete tu jednoduché kované prsteny i prsteny luxusní. Prsteny mohu osadit diamantem či jiným drahým kamenem. Na vaše přání lze do prstenu vyrýt nápis, datum, otisky prstů či obrázek.

Snubní prsten vám vyrobím na míru ...

Věřím, že se vám budou mé výrobky líbit a z nabídky si vyberete. Pokud ne, mohu vám zhotovit i šperk na přání. Máte-li tedy konkrétní představu, napište mi ji. Věřím, že společnými silami může vzniknout krásný netradiční šperk, který potěší vás i vaše blízké.

Veškeré výrobky balím tak, aby byly co nejvíce chráněny při přepravě. V ceně je vždy dárková krabička, která se liší podle typu šperku. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo prosbu, neváhejte se na mě obrátit. Rád vám budu nápomocen při výběru toho pravého šperku pro vás.

Přeji si, ať vám mé výrobky přinesou do života více radosti, lásky, krásy a hravosti.

Jan Král – KREDUM Art – The art of rings

Nahliadnite do výroby snubných prsteňov

Prehrať video