Presentační místnost na Pecce

Žijeme a pracujeme na Pecce
Ale kde Pecka vlastně je? Pecka je malé městečko - městys v malebné pahorkaté krajině Podkrkonoší. Honosí se hradem, který patřil Kryštofu Harantovi. Od nás je kousek do Krkonoš, do Jizerek, do ZOO ve Dvoře Králové n. L. . Z Prahy k nám dojedete cca za 1,5h, z Hradce Králové za 40minut. Dá se říci, že je Pecka je ideálním místem nejen pro výběr snubních prstenů, ale pro prožití krásného víkendu či dovolené. 
 
long
 
Provozovna čp6 a presentační místnost Růžovka
Naše pracoviště, jak dílny a kanceláře, tak presentační místnost je v barokním domě na náměstí v Pecce čp6. První zmínky o domě jsou již z roku 1688. Má velmi zajímavou historii. Mimo jíné zde byla pekárna a také zde žila sl. Bendová, dcera místního pivovarníka. Ta byla umělecky založená. Malovala obrazy a jako jedna z prvních vlastnila na Pecce fotoaparát, kterým dokumentovala tehdejší život.
ruzovkabendová
 
Dům postupně od roku 2013 opravujeme. Zásadní rekonstrukci vnitřních prostor už má skoro dokončenu, ale stále je co dělat. V roce 2018 proběhla oprava čelní a boční fasády, výměna oken a obnova historické štukové výzdoby tak, jak vypadala koncem 19 století.  
 
před 
ruzovka mal
 
po rekonstrukci
Růžovka  mal (1)
 
 
Místo, kde si v klidu můžete naši práci prohlednout, domluvit se na potřebných detailech případně si skladové šperky zakoupit.
 
Presentační místnost Růžovka 2016 - miniPresentační místnost Růžovka 2016 (3) - mini
 
 
SCHŮZKY KE ŠPERKŮM
Schůzky probíhají v prostoru presentační místnosti Růžovka v domě čp 6.
Pokud máte zájem o sjednání schůzky k výběru šperků, kontaktujte nás emailem či telefonicky. Je třeba  se domluvit na přesné datum a hodinu.
Schůzky jsou možné cca  pondělí - pátek mezi 8 - 16,30 hodinou a o některých sobotách cca 8-12h
Pozor při zadávání do navigace od Google. Zadávejte Kredum Pecka 6. Pokud zadáte pouze Pecka 6, tak Vás Googl zavede do chatové oblasti.

Nahlédněte do výroby prstenů

Přehrát video

Kované opasky

Ručně vyráběné opaskové spony z nerezové oceli a damasteelu. Kvalitní kožené pásky pro každou příležitost.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.