Presentační místnost na Pecce

Žijeme a pracujeme na Pecce
Ale kde Pecka vlastně je? Pecka je malé městečko - městys v malebné pahorkaté krajině Podkrkonoší. Honosí se hradem, který patřil Kryštofu Harantovi. Od nás je kousek do Krkonoš, do Jizerek, do ZOO ve Dvoře Králové n. L. . Z Prahy k nám dojedete cca za 1,5h, z Hradce Králové za 40minut. Dá se říci, že je Pecka je ideálním místem nejen pro výběr snubních prstenů, ale pro prožití krásného víkendu či dovolené. 
 
long
 
Provozovna čp6 a presentační místnost Růžovka
Naše pracoviště, jak dílny a kanceláře, tak presentační místnost je v barokním domě na náměstí v Pecce čp6. První zmínky o domě jsou již z roku 1688. Má velmi zajímavou historii. Mimo jíné zde byla pekárna a také zde žila sl. Bendová, dcera místního pivovarníka. Ta byla umělecky založená. Malovala obrazy a jako jedna z prvních vlastnila na Pecce fotoaparát, kterým dokumentovala tehdejší život.
ruzovkabendová
 
Dům postupně od roku 2013 opravujeme. Zásadní rekonstrukci vnitřních prostor už má skoro dokončenu, ale stále je co dělat. Nyní nás čeká postupná oprava fasády a dvorního traktu.
ruzovka mal
 
Místo, kde si v klidu můžete naši práci prohlednout, domluvit se na potřebných detailech případně si skladové šperky zakoupit.
 
Presentační místnost Růžovka 2016 - miniPresentační místnost Růžovka 2016 (3) - mini
 
 
SCHŮZKY KE ŠPERKŮM
Schůzky probíhají v prostoru presentační místnosti Růžovka v domě čp 6.
Pokud máte zájem o sjednání schůzky k výběru šperků, kontaktujte nás emailem či telefonicky. Je třeba  se domluvit na přesné datum a hodinu.
Schůzky jsou možné cca  pondělí - pátek mezi 8 - 16,30 hodinou a o některých sobotách cca 8-13h
Pozor při zadávání do navigace od Google. Zadávejte Kredum Pecka 6. Pokud zadáte pouze Pecka 6, tak Vás Googl zavede do chatové oblasti.

Pecky z Pecky

V obchůdku Pecky z Pecky® zakoupíte vše z ovocných pecek. V naší nabídce jsou třešňové pecky, švestkové pecky, meruňkové pecky. Pecky můžete objednat volně sypané a výrobky z pecek.

Kované opasky

Ručně vyráběné opaskové spony z nerezové oceli a damasteelu. Kvalitní kožené pásky pro každou příležitost.

Cukrárna a kavárna Zlatá Pecka

je místem, kde se můžete občerstvit kvalitními dobrotami.
K dostání je vynikající káva, zmrzlina z pravého ovoce a jiné dobroty.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.