Presentační místnost na Pecce

Žijeme a pracujeme na Pecce
Ale kde Pecka vlastně je? Pecka je malé městečko - městys v malebné pahorkaté krajině Podkrkonoší. Honosí se hradem, který patřil Kryštofu Harantovi. Od nás je kousek do Krkonoš, do Jizerek, do ZOO ve Dvoře Králové n. L. . Z Prahy k nám dojedete cca za 1,5h, z Hradce Králové za 40minut. Dá se říci, že je Pecka je ideálním místem nejen pro výběr snubních prstenů, ale pro prožití krásného víkendu či dovolené. 
 
long
 
Provozovna čp6 a presentační místnost Růžovka
Naše pracoviště, jak dílny a kanceláře, tak presentační místnost je v barokním domě na náměstí v Pecce čp6. První zmínky o domě jsou již z roku 1688. Má velmi zajímavou historii. Mimo jíné zde byla pekárna a také zde žila sl. Bendová, dcera místního pivovarníka. Ta byla umělecky založená. Malovala obrazy a jako jedna z prvních vlastnila na Pecce fotoaparát, kterým dokumentovala tehdejší život.
ruzovkabendová
 
Dům postupně od roku 2013 opravujeme. Zásadní rekonstrukci vnitřních prostor už má skoro dokončenu, ale stále je co dělat. V roce 2018 proběhla oprava čelní a boční fasády, výměna oken a obnova historické štukové výzdoby tak, jak vypadala koncem 19 století.  
 
před 
ruzovka mal
 
po rekonstrukci
Růžovka  mal (1)
 
 
Místo, kde si v klidu můžete naši práci prohlednout, domluvit se na potřebných detailech případně si skladové šperky zakoupit.
 
Presentační místnost Růžovka 2016 - miniPresentační místnost Růžovka 2016 (3) - mini
 
 
SCHŮZKY KE ŠPERKŮM
Schůzky probíhají v prostoru presentační místnosti Růžovka v domě čp 6.
Pokud máte zájem o sjednání schůzky k výběru šperků, kontaktujte nás emailem či telefonicky. Je třeba  se domluvit na přesné datum a hodinu.
Schůzky jsou možné cca  pondělí - pátek mezi 8 - 16,30 hodinou a o některých sobotách cca 8-12h
Pozor při zadávání do navigace od Google. Zadávejte Kredum Pecka 6. Pokud zadáte pouze Pecka 6, tak Vás Googl zavede do chatové oblasti.

Kované opasky

Ručně vyráběné opaskové spony z nerezové oceli a damasteelu. Kvalitní kožené pásky pro každou příležitost.

Cukrárna a kavárna Zlatá Pecka

je místem, kde se můžete občerstvit kvalitními dobrotami.
K dostání je vynikající káva, zmrzlina z pravého ovoce a jiné dobroty.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.