Doživotní servis šperků

12. 5. 2016
Ocel damasteel je velmi specifická ocel, která je zvláštní především svoji strukturou.  Tato struktura je v zásadě obnovitelná ve stejné podobě, jako když byl šperk nový.
Také klasickou nerezovou ocel 316L nebo 316Ti lze časem obnovit a vrátit ji původní neonošený vzhled.
Lidé mají ke šperkům různý přístup, pro někoho může být cenná i jeho patina, která mu dává osobní kouzlo.
 
K vybraným šperkům z oceli damasteel i nerezové chirurgické oceli nabízíme DOŽIVOTNÍ SERVIS ZDARMA. Šperk na který se vztahuje doživotní servis je označen ikonou. Od 1.2.2014 je délka záruční doby a případný doživotní servis označen přímo na faktuře u každého zakoupeného produktu. Do 31.1.2014 je doživotní servis poskytován na nerezové a damasteel prsteny i ostatní šperky, které nejsou kombinované s jinými materiály.
U některých šperků není doživotní servis uveden, přesto se lze na obnovení vzhledu domluvit. Je to z důvodu specifických vlastností daného šperku, které je třeba řešit individuálně. 
 
Tento servis zejména zahrnuje:
- obnovení struktury nebo povrchové úpravy
- úpravu velikosti (dle předchozí domluvy). Platí omezeně pro nekruhové tvary a prsteny s ozdobami.
- opravy škrábanců
- obnovení rytí nápisů (podle šablony nebo PC). Připadá v úvahu poškození při prováděném servisu, např. u probroušení na větší velikost.
 
Je třeba také počítat s tím, že každým obnovením struktury se lehce šperk ztenčí a nelze tuto operaci provádět do nekonečna.
Proto zdůrazňuji, že slovem "doživotní" je myšlena životnost šperku.
Doživotní servis případně může přejít i na nového majitele, podmínkou je zachování dokladu o prodeji.
 
Nad rámec bezplatného servisu jsou možné i další úpravy šperků. Jako je zúžení prstenů, doplnění ozdob apd. Zde bude cena úpravy kalkulována dle náročnosti prací a materiálu.
 
V bezplatném servisu není zahrnuto poštovné. Standardně je účtován poplatek 100Kč - pro ČR, 250Kč (10Eur) - pro SR, ostatní země dle domluvy. Tuto částku můžete přibalit k do zásilky ke šperku, případně uhradit převodem.
 
Pokud si přejete Váš šperk obnovit, zašlete jej na naší adresu KREDUM CZ, Pecka 6, 507 82 Pecka , společně s průvodním dopisem, co na šperku chcete udělat případně s kopií faktury a  kontaktem na Vás  (mail, telefon) . 
Pokud máte k tomu tématu dotazy, rádi je zodpovíme. 
 
Doživotní servis nenahrazuje záruku na zboží, která je 24 měsíců ode dne zakoupení.
 
Hynek Kalista, KREDUM CZ s.r.o.
 

Pecky z Pecky

V obchůdku Pecky z Pecky® zakoupíte vše z ovocných pecek. V naší nabídce jsou třešňové pecky, švestkové pecky, meruňkové pecky. Pecky můžete objednat volně sypané a výrobky z pecek.

Kované opasky

Ručně vyráběné opaskové spony z nerezové oceli a damasteelu. Kvalitní kožené pásky pro každou příležitost.

Cukrárna a kavárna Zlatá Pecka

je místem, kde se můžete občerstvit kvalitními dobrotami.
K dostání je vynikající káva, zmrzlina z pravého ovoce a jiné dobroty.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.